KONTAK NA VERTEBROGENNÍ ORDINACI

poruchy pohybového ústrojí


Ing. Jan Veselý


vetrebogenní terapeut - odstraňování poruch pohybového ústrojí a tlumení jejich následků na celkovém zdravotním stavu 


Nové Hrady v jižních Čechách, ,  PSČ 373 33 Nové Hrady tel: 386  36 20 73


TERAPEUTICKÁ ORDINACE NOVÉ HRADY v jižních ČECHÁCH.


Víkendové pobyty na podporu přirozeného těhotenství


Pokračování dotazů na problémy s pohybovým ústrojím

09.01.2008 17:28:12Komentáře

3 komentářů:
  • 10.10. 09:30, Eva

    Dobrý den pane Veselý,prosím o radu .Jedná se o skoliozu u 9 letého syna. Radil jste chodit ,chodit. My dostali cviky na posilování . Je lepší tyto cviky vynechat a nechat se napřed srovnat, pro lepší efekt chůze. A s tím souvisí další dotaz,jestli pracujete i s dětmi a jak funguje ubytování. Potřebovala bych srovnat i já. Po zablokování hrudníku mám stále problémy se zády ,bolestivým hrudníkem ,křupajicimi chrupavkami.Dost častými virózami ,při kterých mě bolí v bedrech.Tak jsem se chtěla zeptat jestli se můžeme u vás objednat na jednou . Já jako doprovod a pacient v jednom. Šlo by to nějak skloubit dohromady? Nebo je potřeba být stále se synem? Děkuji za odpověď a moc se omlouvám ,že jsem vás tak zasypala otázkami.Pěkný den ,Eva.

  • 09.10. 09:32, Masaříková

    Dobrý den pane Veselý, prosím o radu. Před 2 lety jsem podstoupila TEP pravého kýčelního kloubu.Po ní mám pravou novu o 1 cm delší - rozdíl řeším podpatěnkou.Od této operace mám stále velké problémy s bolestí zad.Byla jsem na ct páteře L3-L4 med. herniace 3 mm, flava nejsou rozšířená, kořeny symetrické bez odenu. páteřní kanál pří,.tvaru, není zúžen, L4-L5 a L5-S1 u obou protruse disku do 2 mm. lig. flava nejsou rozšířená, kořeny symetrické bez odenu, V kostním okně artr. změny drobných inter. skloubení gr. I. Mám bolesti v oblastti bederní páteře a mezi lopatkama.Chodím k fyziotarapeutovi, denně cvičím protahovací cviky a v poslední době mám téměř denně ráno velké bolesti hlavy ( údaje mám stále stažené trapezové svaly). Neurolog mi předepat již spoustu léků, kapačky ale bolest se po vysazení opět vrátí.Asi před 2 měsíci jsem upadla na schodech přímo na kostrč, ta mě bolí stále - byla jsem u lékařky a ta mi pouze řekla, že to bude bolet dlouho.Když si na toto bolestivé místo šáhnu, mám dojem, že je vybočená na pravou stranu. Mám sedavé zaměstnání, ale i tak se snažím stále protahovat a procházet, abych zádům ulevila.( mám 50 let a nemám nadváhu - 177cm/67 kg). Nyní jsem se objednala k fyzioterapeutce na cvičení Dornovy metody. Můžete mi prosím poradit, co bych ještě měla vyzkoušet, aby mi odezněly bolesti? Moc děkuji Masaříková

  • 12.09. 14:42, Alena

    Dobrý den, asi měsíc mám zvláštní tlak na hrudní kosti, na krku , na stranách krku a tlak jde od hrudní kosti na strany.Střídá se to v těchto částech těla.Když v noci ležím tak ten tlak poleví.BOlest spodního obratle na zádech a občas levá noha pobolívá než ji rozchodím.Pro doplnění v r.2007 zlomenina pažní kosti, operace.U lékaře pro tyto bolesti , které byli i na přelomu roku provedeno CT plic, vyšetření krku, štítné žlázy,jícnu. Vše v pořádku.Pak bolesti ustáli a teď se mi objevili opět. Připadá mi , že jsou i větší.Co mi radíte?Mám sedavé zaměstnání.Ale snažím se jezdit na kole, dělat procházky.Děkuji.


přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se