PODPATKY JSOU ZDRAVÉ?

PODPATKY JSOU ZDRAVÉ a marťané přistáli na Václaváku.


Nedělní bulvár přišel s šokujícím oznámením.. „Podpatky jsou zdravé..tvrdí to italská uroložka, která na lodičky s vysokým podpatkem nedá dopustit i když mají pověst nepohodlných a nezdravých bot. Odbornice při pokusu zjistila, že jejich nošení posiluje pánevní svalstvo. Proto mohou působit pozitivně také na sexuální život“………


Takže něco pro feministky…všimly jste si dámy, že vynálezci jsou jenom muži? Tady to snad křičí černé na bílém…Na tuhle ptákovinu mohla přijít opravdu žena a ještě k tomu uroložka „odbornice“..nebo že by to byla jenom  „kachna“ v podání příslušné redaktorky bulváru? Každopádně to vysvětluje vše..tenhle výkřik nelze totiž jinak nazvat než ovariálním, pro vysvětlenou..ovaria – vaječníky….


Takže, vysoké podpatky bezpečně „vypnou spinální dynamiku chodidel a okamžitě rozjíždějí šňůru „radovánek“, které začínají…halux valgus-palec do x, famózní to  podívaná na znetvořené, možná kdysi elegantní dámské chodidlo, drápovité prsty, kuří oka, příčné a podélné plochonoží, ostruhy a otlaky na všech možných místech chodidel. Postupně se hroutící kolena přetvářející  kdysi snad elegantní nohy do „čitelné formace nohy do O“. Dále se promítají přes klouby kyčelní do páteře, bolesti v oblasti křížové jsou naprosto přirozenou věcí. Zatuhlý pletenec svalů ramenních pak přináší příjemné pocity v brnění prstů na rukou po ránu. Nejvíce však skalní fanynky denodenního chození na vysokých šteklech patrně oceňují migrenózní bolesti hlavy, přicházející v nejméně vhodnou dobu. Je však potřeba se malinko vrátit zpět, „odbornice“ uroložka přešla spoustu „maličkostí“ ještě v té údajně posílené pánvi pro pozitivní sexuální život . Dysfunkce kolen se přenesou do kloubů kyčelních které okamžitě změní sklon kostí pánevních a tím změní například sklon kostrče. O ní se sice „traduje“ že je veskrze zbytečná jako pozůstatek snad po ohonu předchůdce lidí, ale někteří vědí, že zrovna na kostrč jsou navázány ženské orgány. A změnou náklonu kostrče například vaječníky začnou stávkovat. Nic moc, jenom např. bolí, srůstají, špatně ovulují, způsobují poruchy v otěhotnění…prostě banality. A dá se to poznat pomakem na stydké kosti. Pokud je pomak citlivý..je to tam….ještě na starší kolena se pak  může přidat v totálně povolených pánevních vazech inkontinence, tak to už snad stačí…dámy, pozitivní sexuální život přeji.


Jan Veselý, 2008


 


 


 

25.02.2008 18:34:43 | Autor: Jan VeselýKomentáře

3 komentářů:
  • 20.10. 18:16, ......

    Konec s bolestí nohou z vysokých podpatků. Několikaleté nošení vysokých podpatků vede k deformaci a úporným bolestem nohou. foto: Stefano Rellandini, Reuters Botox - látka umrtvující svaly, která se obvykle používá v boji proti vráskám, se z partií obličeje přesouvá i do jiných částí těla. Podle nejnovější studie by látka měla pomáhat například při poškození nohou po nošení příliš vysokých podpatků. 20. 10. 2008 14:15 - LONDÝN Řada žen trávících dlouhé hodiny na vysokých jehlách trpí urputnou bolestí bříšek záprstí neboli měkké tkáně v oblasti chodidla těsně za prsty. Léčit toto nepříjemné onemocnění lze podle vědců účinně injekcemi botoxu. Metatarzální měkká tkáň se umrtví, tím dojde k uvolnění křeče svalů této oblasti. V Británii si ženy o účinnosti této léčby rychle mezi sebou říkají, takže o proceduru je velký zájem. Kúra tam přijde dámy na 295 liber – v přepočtu více než devět tisíc korun. A podle anglických chirurgů se její četnost bude brzy rovnat v plastické chirurgii zvětšení prsou nebo faceliftu. Ochrání nervy i měkkou tkáň a usnadní chůzi na podpatcích „Tohle není stejná bolest jako ta vyvolaná nošením nových párů bot, ale vzniká po týrání nohou na vysokých podpatcích po řadě let. Bříška za prsty musí na podpatcích snášet obrovský tlak, ale některé ženy se těchto bot prostě nechtějí vzdát," tvrdí Marie Jenkinsová z kliniky Birkdale v anglickém Crosby. "Ten zákrok nepomůže jejich noze vypadat jakkoli lépe, ale ochrání nervy i měkkou tkáň a usnadní chůzi na podpatcích,“ dodává Marie Jenkisová.

  • 07.07. 20:37, Jan Veselý

    Tady není co dodávat...

  • 04.06. 15:31, pavel

    Mě se nelíbý ženy které nosí podpatky.a divím se že si ty párátka nezlomila.


přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se