TERAPEUTICKÁ ORDINACE NOVÉ HRADY v jižních ČECHÁCH.


Vytrvalé bolesti  všech kloubů,   poruchy páteře a bolesti v zádech, v krční  páteři a v hlavě všeobecně indikované jako vertebrogenní algický syndrom, dlouhodobé migrény, tinnitus – pískání v uších, poruchy rovnováhy,


potíže s blíže neidentifikovatelnými bolestmi svalů v končetinách, tenisový loket, syndrom karpálního tunelu,


nadváha a problémy s ní spojené jako  je vysoký tlak, vysoké hladiny cukrů a tuků,


poruchy imunitního systému, únavový syndrom, fantomové bolesti (bolesti s blíže neidentifikovatelným původem),


problémy s neplodností, poruchy menstruačních cyklů, krvácení, Dg. Endometrióza atd.


počátky RS a Parkinsonovy choroby- tlumení jejich příznaků,


pro sportovce pak rychlý návrat po zranění do plného zatížení se zlepšením bilance rovnováhy respirace (dýchání) s pohybem pro trvalé zvyšování výkonu a jeho bezproblémové udržení….


Těmito a mnoha dalšími problémy se zabývá terapeutická ordinace v Nových Hradech, které odstraňuje neinvazivní bezbolestnou technikou, pomocí jemné manipulace s ošetřovaným na masérském stole za jeho plné spolupráce. Vertebrogenní terapie je založena na rozpoznání filozofie přirozené biomechaniky  lidského těla, kterému  intenzívní  manipulací s více jak 120 klouby  napomáhá se zbavit  i  dlouhodobých a úporných bolestí.  Vertebrogenní terapie je respektování  biomechaniky  lidského těla a jeho  fenoménu, kterým je lidská kostra s cca 210 kostmi, důmyslně pospojovaných  180 kloubními spojeními, které se snaží uvést do původní pohyblivosti a funkčnosti.


Ordinace  využívá svých objevů v poznání  významu činnosti spinální dynamiky v lidských chodidlech a důležitost obnovení jejích bezchybné funkce na udržení trvalého zdraví do nejvyššího věku člověka s využitím fenoménu Dynamické chůze S tímto objevem zaznamenala dokonce  i možnost pronikavého zlepšení zdravotního stavu a pohyblivosti u nemocného s DMO.


Ordinace se nachází v Nových Hradech, okres České Budějovice.


Informace o zdravotních problémech a event. návštěvě zde na blogu nebo


na E:mailu jtvesely@seznam.cz, tel:  777 12 16 47


 


Víkendové pobyty s terapeutickým ošetřením.


Pro rychlejší a trvalejší  efekt terapeutického ošetření  je možnost objednat se na víkendový pobyt. V době od pátku odpoledne až do neděle dopoledne je zájemce trvale v péči terapeuta a absolvuje:


-vstupní diagnostiku se stanovením vzniku a původu dysfunkcí jeho pohybového aparátu s dopadem na vleklé zdravotní problémy,


-2x komplexní terapeutické ošetření vertebrogenní terapií k odstranění dysfunkcí kloubních spojení,


-seznámení s nácvikem  plného bráničního dýchání jako nezbytného předpokladu zdraví,


-proškolení  cviků pro kompletní uvolňování ztuhlých kloubů a svalových bolestí,


-nácvik „Intuitivního cvičení“ těla k „samo zlepšení“ všech jeho funkcí, další z objevů ordinace ke zlepšení souladu těla s myslí pro zvýšení motoriky těla pomoci zlepšení přenosů nervové soustavy a fyziologických pochodů (trávení, vylučování atd.)


 -seznámení se s Dynamickou chůzí jako přirozené schopnosti lidského těla k udržení trvalého zdraví člověka do jeho nejvyššího věku včetně dosažení optimální tělesné váhy bez zvláštních nároků na stravu a diety..


Cena za pobyt se skládá: náklady na nocleh cca 350Kč/1noc, terapeutická péče za dobu pobytu 2 dny cca 1. 200Kč, 3 dny 1.800Kč


Účastník pobytu si musí sebou vzít v případě zájmu o seznámení se s Dynamickou chůzí volné oblečení pro cvičení, vhodnou obuv pro chůzi ( nízké boty bez podpatků a různých vzduchových vrstev a pod.). Chůze se odbývá v jedné z doposud nejzachovalejších přírodních lokalit v oblastech okraje Třeboňské pánve a úpatí Novohradských  hor.  Pobyty jsou vhodné zejména pro páry, kdy jeden z účastníků absolvuje vertebrogenní pobyt a druhý např. relaxuje jízdou na kole, v zimě lyžování v Rakousku cca 25 km,  túrami po okolí a pod.


Více na www.novohradskehory.cz


 Součástí vybavení pokojů jsou i kuchyně s možností vaření, půjčovna kol, atd.


 


 


 


 


 


  


 


29.01.2009 10:09:28 | Autor: Jan VeselýKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se