Hrdina Štěpánek: Musel jsem si hrábnout hodně hluboko............


13. 7. 2009 13:37


Po sobotní čtyřhře to nevypadalo, že byste s Monakem mohl strávit na kurtu dvě a půl hodiny...


„Nebylo to ideální. Ale radil jsem se s kondičním koučem Markem Všetíčkem i bratránkem Tomášem Krčmou a ti mě přesvědčili, že to moje tělo vydrží. Že to zvládnu. I když jsem v noze cítil tupou bolest. Zmírňovaly mi to ale injekce“.


Vydrželo by koleno i víc setů než tři?


 


Kdybych byl někde na turnaji, tak určitě nenastoupím. Musel jsem si hrábnout hodně hluboko. Věděl jsem, že jdu do rizika, ale nechtěl jsem soupeři zbytečně ukazovat, že mi něco je“.


To je zajímavé, večer po čtyřhře přiznal, že do hotelu po zápase „lezl po čtyřech“ a druhý den s Monakem skákal jako srna. Možná by měl dodat hrdina Štěpánek, že po zápase musel mít také nutně koleno nateklé jako míč, takže 90% odhad, že ráno první cesta vedla na ortopedii provést punkci. „Odborníci na slovo vzatí všichni okolo  „přesvědčovali, radili, hladili“, ale nakonec koleno stejně injekcemi opíchali. Na závěr slovo vertebrogenního laika na biodynamiku lidského těla. Tím, že po injekcích byl schopen se pohybovat jasně prokázal, že ne natržený přední křížový vaz i když ten  jinak musel dostat „záhul“ pod injekcí (takhle kdysi odbourali kotník Baroše, dva roky mu trvalo než se dostal zpět), rovněž tak bolavé, křivě napínané svaly od kotníků po bedra umlkly, asi tak jako když svítí kontrolka mazání a jako „opatření“ se vyšroubuje  žárovka. Teď ještě nějaký slovutný ortopéd, aby se zvědavě artroskopicky „kouknul“ na tu paseku a event. ji ještě dále „vyklučil“. Takže Radku Štěpánku díky a bratránku a další guru okolo BRAVÓ. Tomu se říká „vymámit z jalové krávy tele“. Ale ti bratránci okolo ještě dále  říkají: Kdo že je kdo v české daviscupové reprezentaci? Vyplétač, kouzelník, pinďa.. Dejte si na nás pozor!  


Bratránci, Vy si dejte pozor! Kluci mají kotníky jako z hadrů, co s tím uděláte? Tohle  injekce nespasí…


Pěkný den.

14.07.2009 10:29:57 | Autor: Jan VeselýKomentáře

0 komentářů:

přidat komentář

<< úvod

© 2007 copyright - Zásobování a.s, © copyright - relevantní autoři článků, šablona: blog.txt.cz

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se